5 powodów

dla których warto zdecydować się na album ślubny

Dziś właściwie każdy z nas ma swój własny aparat fotograficzny w telefonie. Codziennie robimy kilka lub nawet kilkanaście zdjęć. Potem zbieramy je na dysku komputera lub karcie pamięci. Mało kto z nas ma czas je skatalogować i dokładnie opisać, żeby potem bez trudu odnaleźć fotografie, których w danym momencie potrzebujemy. W rezultacie przechowujemy wiele zdjęć, do których prawie nigdy nie wracamy, a kiedy już mamy na to ochotę nie możemy ich odnaleźć.
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Długo się do niego przygotowujemy i dokładamy wszelkich starań, aby jego oprawa była naprawdę uroczysta. Dzięki zdjęciom chcemy zatrzymać wspomnienia tych pięknych chwil na całe życie. Wiele osób uważa, że w dzisiejszych czasach najpraktyczniejszą formą ich przechowywania jest dysk komputera. Jest jednak szereg powodów, dla których warto zdecydować się na fotoalbum lub fotoksiążkę ze zdjęciami ze ślubu. Oto najważniejsze z nich.

1. Ciekawa oprawa jeszcze bardziej podkreśli piękno zdjęć
Tworząc fotoksiążkę lub fotoalbum można praktycznie dowolnie układać i formatować zdjęcia, a także używać ich jako tła. Dzięki temu w piękny sposób można opowiedzieć historię pary młodej, jeszcze bardziej podkreślając najważniejsze momenty uroczystości i eksponując wzruszające chwile.

2. Częściej będziemy sięgać po fotoksiążkę niż po zdjęcia na dysku.
Znacznie przyjemniej po kilku tygodniach, miesiącach czy latach po ślubie będzie, usiąść wieczorem na kanapie z lampką wina i wspólnie pooglądać zdjęcia ślubne w pięknej fotoksiążce niż w komputerze. Wystarczy sięgnąć po nie na półkę, aby wrócić pamięcią do pięknych wspomnień.

3. Bezpieczna forma przechowywania
Choć w dzisiejszych czasach różnego rodzaju nośniki danych pozwalają na bezpieczne przechowywanie zdjęć przez wiele lat, nie wyklucza to możliwości ich awarii, rozbicia, czy kradzieży i w rezultacie utarty ważnych dla nas fotografii. Fotoksiążka ze zdjęciami ślubnymi będzie zatem pamiątką tego ważnego dnia nie tylko dla nas, ale także dla naszych dzieci. Najlepszym przykładem na to, jak długo mogą przetrwać zdjęcia w formie papierowej, są fotografie ze ślubów naszych dziadków, a nawet pradziadków, po które z przyjemnością dziś sięgamy.

4. Fotoksiążka to dobry pomysł na prezent dla rodziców
Ślub to także ważne wydarzenie w życiu rodziców pary młodej, którzy zazwyczaj także chcą mieć pamiątkę z tej uroczystości. Z pewnością ucieszą się, otrzymując od swoich dzieci piękną fotoksiążkę lub fotoalbum ze zdjęciami ze ślubu i wesela. Będzie to także doskonały prezent dla innych ważnych członków rodziny takich jak rodzice chrzestni czy babcia i dziadek. Fotoksiążki wykonane dla nich mogą mieć specjalną formę oraz dedykację.

5. Wygoda przeglądania zdjęć
Sięgając po fotoksiążkę, nie musimy odpalać komputera, ani poszukiwać zdjęć na dysku pośród setek fotografii z wakacji, różnego rodzaju imprez rodzinnych czy codziennych zdarzeń. Ta forma jest także wygodniejsza od tradycyjnego albumu. Kartki są miękkie i cienkie. Elegancka oprawa pozwala na łatwe otwieranie i duże rozwarcie wnętrza albumu, dzięki czemu strony nie przewracają się same.

Jak widać, warto zdecydować się na tak ponadczasową pamiątkę ze ślubu i wesela, jaką jest fotoksiażka. Starannie przygotowana i elegancko oprawiona będzie cieszyć pokolenia. Aby dowiedzieć się jakie formaty fotoksiążek są dostępne w mojej ofercie i jak wygląda ich przygotowane, napisz do mnie lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania.